Brillant Brain: Tisková konference18.10.2012, Praha

Brillant Brain: Tisková konference18.10.2012, Praha

Tisková konference s trojnásobnou světovou mistryní v paměťovém tréninku Dr. Michaelou Karsten

Vážení zástupci médií,

zveme Vás na představení projektu Brillant Brain – zcela nového a ojedinělého konceptu v České republice, který se specializuje na rozvoj osobnosti ze dvou pohledů – interního a externího. Interním rozvojem je v tomto projektu myšlen rozvoj kognitivních schopností jako je lidská paměť, schopnost koncentrace, kreativita, motivace a emoční inteligence. Externí pohled rozvoje se pak zaměřuje na etiketu, image, styling & vizáž. Právě rozvoj osobnosti z těchto dvou pohledů hraje v dnešním obchodním světě velice důležitou a dost často rozhodující roli k dosažení úspěchu. Za povznesení těchto schopností na brilantní úroveň, což je absolutní prioritou tohoto projektu, se postarají čtyři špičkoví trenéři, naprostí experti ve svém oboru.

Projekt představí Dr. Michaela Karsten, paměťová expertka, trojnásobná světová mistryně v paměťových schopnostech, mezinárodní trenérka, autorka knihy “Úspěšná paměť”; promovaná česká lékařka. Studovala v Mnichově německý jazyk, přičemž celou dobu byla aktivní v paměťovém sportu, v kterém dosáhla řady vysokých ocenění (trojnásobná mistryně světa v paměťových schopnostech, několikanásobná národní mistryně, GrandMaster, Guinnessův rekord). Součástí tiskové konference bude i předvedení paměťového show dr. Michaelou Karsten.

Tisková konference se bude konat 18. října 2012 od 9,30 hodin v restaurantu Ambroisie, Burzovní palác, Rybná 14, Praha 1. Vstup bude umožněn jen akreditovaným zástupcům médií.

Žádosti o akreditaci zašlete na adresu jitka.sevcikova@brillantbrain.com Více informací o projektu můžete získat na webových stránkách www.brillantbrain.com